Симпозіум УАРМ 2022 онлайн

 

Шановні колеги!

У Києві відновлюють роботу клініки ДРТ. На сході та півдні країни війна. Клініки ДРТ західного регіону України не закривалися. На жаль, зменшилась кількість програм запліднення. Це зрозуміло. Сподіваємось на краще.

Державне фінансування насамперед спрямовано на військові потреби, підтримку переселенців. Тільки спільні зусилля вчених та практикуючих лікарів дозволять, щоб в Україні практично не зупинилася репродукція людини.

Ми вирішили провести симпозіум онлайн, щоб підтримати наших репродуктологів, щоб вони усвідомили, що не поодинокі зі своїми проблемами.

Симпозіум проходитиме за скороченою програмою. Транслюватиметься із бомбосховища центрального корпусу Буковинського державного медичного університету м. Чернівці. Секції послідовні. Поміж ними перерва для трансляції рекламних відеоматеріалів. Онлайн трансляція буде на ютюб каналі «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ РЕПРОДУКТИВНОЇ МЕДИЦІНИ» зі сторінки https://www.uarm.org.ua/symposium

Мова симпозіуму українська та англійська. Перегляд трансляції вільний. Сертифікати (вони потрібні лікарям для набору балів для безперервного професійного розвитку) видаватимуться безкоштовно зареєстрованим учасникам. Запис доповідей на симпозіумі плануємо у вільному доступі залишити на ютюбі, оскільки, як свідчить досвід минулих років, відеоматеріали симпозіуму пізніше переглядають значно більше лікарів, студентів, інтернів, аспірантів.

Ми дивимось уперед, коли війна буде закінчена. Репродуктологія, генетика у світі не зупиняються. І українським репродуктологам необхідно знати всі новітні дослідження в цій галузі, адже після перемоги їх чекає велика практична робота.

З повагою,

президент УАРМ, проф. Олександр Юзько


Друк  

Коментарі, що працюють наCComment